پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-LC SM Duplex 2m

۸۰,۰۰۰تومان

نوع کانکتور
FC/UPC-LC/UPC
ساختار کانکتور
داپلکس (Duplex)
نوع فیبر
سینگل مد (Single Mode)
طول کابل
2 متر
جنس روکش کابل
PVC
رنگ روکش کابل
زرد
رنگ کانکتور
نقره ای – آبی
پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-LC SM Duplex 2m

۸۰,۰۰۰تومان

مقایسه گزارش سوء استفاده